top of page
DSC_9125-2.jpg

LUNAARCH architektūros studija dirba su įvairaus mastelio ir paskirties projektais ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Studijos įkūrėja, architektė Laima Čijunskaitė, profesines žinias ir patirtį įgijo Lietuvos ir Ispanijos universitetuose, kur baigė bakalauro ir magistro studijas, dirbo Lietuvos, Vokietijos, Čilės architektūros studijose. 

 

Vienas esminių LUNAARCH studijos tikslų – kontekstualios ir humaniškos architektūros kūrimas. Tai apima ne tik darnaus, įsiliejančio į supančią aplinką objekto formavimą, bet taip pat ir glaudų ryšį su užsakovais, rangovais, gamintojais bei kitų sričių specialistais. Tikime, kad nuoseklus bendradarbiavimas ir užduočių sprendimas yra esminis raktas į sėkmingo ir vientiso projekto įgyvendinimą. 

„Geram rezultatatui pasiekti ypač svarbu kontekstualumas, funkcionalumas, dėmesys detalėms ir išbaigtumas“, – sako Laima Čijunskaitė. 

 

Dirbant kartu su LUNAARCH studija galite būti tikri, jog Jūsų poreikiai bus išgirsti, sieksime būti maksimaliai dėmesingi tiek visumai, tiek detalėms. Tikime, kad galime sukurti estetiškus ir racionalius architektūrinius objektus, turinčius ilgalaikę išliekamąją vertę.  

 

Kiekvienas kokybiškas architektūrinis projektas – tai žingsnis link dar patrauklesnės mūsų visų aplinkos kūrimo.

Studijoje šiuo metu kuria: L. Čijunskaitė  |  M.Leonova  |  A. Miškevič  |  S. Drutskaja  |  M. Liaudinskaitė

bottom of page