top of page
© Aiste Rakauskaite-6.jpg

BUTO INTERJERAS | KAUNAS

Tipinis sovietmečiu statytas butas buvo transformuotas į erdvius ir šiuolaikiškus apartamentus.  

 

Pirmasis 155 kv. m ploto buto aukštas skirtas bendravimui: jame suplanuota erdvi virtuvės ir svetainės erdvė, su didele sala, vonios kambarys, drabužinė. Šioje zonoje vyrauja tamsesni koloritai ir ryškesnės spalvos. Antrame aukšte visas dėmesys skiriamas poilsiui. Tad vyrauja šviesūs, žemiški atspalviai, akcentuojamas jaukumas ir ramybė. Suplanuoti du miegamieji kambariai, erdvus vonios kambarys, drabužinė ir sauna. 

 

Buto interjere panaudotos tik natūralios medžiagos: ąžuolinės grindys ir laiptai, korpusiniams baldams naudota ąžuolo faneruotė, užuolaidos - lininės. Sąmoningai pasirinkti veidrodiniai ir stiklo paviršiai, kurie labiau praplečia erdves, sukuria lengvumo įspūdį, ko labai trūksta tipiniuose sovietiniuose daugiabučiuose, kur dominuoja žemos lubos, maži langai. 

 

Antrojo aukšto vonioje įrengtas garinis dušas. Tai alternatyva garinei pirčiai, kai yra mažiau vietos. Patalpą galima naudoti kaip dušą, o esant poreikiui, įjungti garo generatorių ir mėgautis garais. Namų - SPA tematiką tęsia balkone įrengta sauna. Siekiant, kad į vidaus erdves patektų kuo daugiau šviesos, sauna nuo buto erdvės atskirta berėme stikline pertvara, tad iš antro aukšto erdvių sauna matoma pilnai, sušildo ir suteikia jaukumo jausmą net ir ja nesinaudojant.

Vieta: Kaunas, Lietuva

Užsakovas: Privatus asmuo 

Autoriai:  L. Čijunskaitė | LUNAARCH

Fotografė: A. Rakauskaitė

Metai: 2022

bottom of page